Kings Night Club

Kings Night Club Kings Night Club

Kings Night Club


Kings Night Club

Kıbrıs gece hayatı içerisinde doyumsuz eğlence anlayışı ile Lefkoşa gece kulüpleri arasında Kings night club müşterilerine ayrıcalıklarını vermektedir. Lefkoşa Haspolat bölgesi içerisinde yer alan gece kulübü Lefkoşa'ya 13 km, Girne'ye ise 32 km mesafede yer almaktadır. Ercan havalimanı ile arasında ki mesafe ise 12 km olarak yer almaktadır. Olduğunuz yerden çok kısa bir süre içeri


Sıkça Sorulan Sorular

Kings Night Club Yasal mı


    Bir gece kulübünün yasal bir şekilde hizmet veriyor olması önem arz etmektedir. Kings night club yasallık konusunda gerekli belgelere sahip bir gece kulübü olarak hizmet vermektedir. Her müşterinin yasalar dahilinde hizmet alabilmesine olanak verilmektedir.
Kings Night Club Bayanlar Hastane Kontrolüne Gider mi


    Gece kulübü içerisinde çalışmakta olan kons vb. personeller sürekli olarak sağlık kontrolüne girmektedir. Kings night club bayanlar hastane kontrolüne belirli aralıklar ile gitmektedir.
Kings Night Club Bekarlığa Veda Partisi Var mı


    Parti seçenekleri içerisinde kings night club içerisinde bekarlığa veda partisi seçeneği bulunmaktadır. Kings night club bekarlığa veda partisinde özel hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Kucak dansı veya direk dansı gibi hizmetlerden faydalanılabilmesi mümkündür.

Rezervasyon

Kişi Sayısı :
WhatsApp İletişim Ateş

Amare Global Türkiye