Monamour Night Club

Monamour Night Club Monamour Night Club

Monamour Night Club


Monamour Night Club

Kıbrıs gece kulüpleri arasında yer alan Monamour night club müşterilerine Lefkoşa'ya 39 km, Girne'ye ise 16 km uzaklıkta yer almaktadır. Girne Karşıyaka bölgesinde hizmet vermekte olan Kıbrıs gece kulübü ile Kıbrıs seyahatinizde arkadaşlarınız ile eğlenebileceğiniz istisna mekanlardan biri olarak yer almaktadır. Kulüp içerisinde özel dans şovları ve eğlencenin dozunu arttırmakta olan müzik seçenek


Sıkça Sorulan Sorular

Monamur Night Club Hizmet Seçenekleri Nelerdir


    Hizmet seçenekleri konusunda monamur night club müşterilerine loca hizmeti ve çeşitli dans şovlarını sunmaktadır. Her müşteri yer alan bu hizmet seçenekleri arasından dilediğinden makul fiyatlar karşılığında hizmet alabilmektedir.
Monamur Night Club Kucak Dans Hizmeti Var mı


    Dans şovları konusunda monamur night club müşterilerine çeşitli hizmetlerini sunmaktadır. Direk dansı ve sahne dansı gibi hizmetler bulunmaktadır. Monamur niht club kucak dansı hizmetinden faydalanılabilmesi mümkündür.
Monamur Night Club İletişim Numarası Nedir


    İletişim seçeneklerini gece kulübü herkese açık bir şekilde sunmaktadır. Bu sayede bireylerin gece kulübü ile direk iletişim kurabilmesi mümkündür. Momanur night club iletişim numarası gece kulübü tarafından 0533 888 3 666 olarak sunulmaktadır.

Rezervasyon

Kişi Sayısı :
WhatsApp İletişim Ateş

Amare Global Türkiye