White House Night Club

White House Night Club White House Night Club

White House Night Club


White House Night Club

Kıbrıs gece kulübü denilince akıllara gelen ilk gece kulüplerinden bir tanesi de White House Night Club olabilir. Kıbrıs’ta yer alan çeşitli gece kulüpleri arasında en çok eğlencesinden haz alınan merkezlerden bir tanesi de bu gece kulübüdür. White House Night Club Magosa’da Mutluyaka bölgesinde yer almaktadır. Ercan Havalimanı ile arasındaki uzaklığı 42 km olup yaklaşık 35 dakika sürmektedir. Ayn


Sıkça Sorulan Sorular

White Horse Night Club Bayanlar Güzel mi


    White horse night club içerisinde çalışmakta ve hizmet vermekte olan bayan seçenekleri özen ile seçilmektedir. White horse night club bayanlar güzel ve kibar bir şekilde müşterilere hizmet sunmaktadır.
White Horse Night Club İçerisinde Kavga Çıkar mı


    Kavga gibi bir durumun gece kulübü içerisinde meydana gelmesi kötü bir durumdur. White club horse night club içerisinde kavga çıkmasına izin verilmemektedir. Gece kulübü içerisinde yer alan güvenlik ekibi her zaman engel olmaktadır.
White Horse Night Club Pahalı mıdır


    Fiyat konusunda işletme her zaman makul fiyat seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. White horse night club pahalı diye bir söylemin yapılabilmesi mümkün değildir. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri bulunmaktadır.

Rezervasyon

Kişi Sayısı :
WhatsApp İletişim Ateş

Amare Global Türkiye